Katalóg

Radiátory BREM

Celá ponuka radiátorov je v našom e-shope www.dizajnoveradiatory.sk

Prejsť na e-shop

Cross predstavuje rafinované, minimalistické riešenie, systém, ktorý poskytuje veľké množstvo variácií a schopnosť prispôsobiť sa interiéru, pričom môže byť umiestnený zvislo alebo vodorovne. Dva alebo viac geometrických tvarov je skombinovaných tak, aby vytvorili tento nový sušič na uteráky z dielov, ktoré sálajú teplo.

Quar predstavuje čisté, minimalistické riešenie. Veľký rám nahrádza tradičné potrubie, pričom ponúka špeciálne veľký výkon. Geometrický dizajn je vytvorený trubicami štvorcového prierezu s väčším rozstupom, čo mu dáva výnimočný vzhľad. Široká škála odtieňov zo zoznamu farieb Brem prispôsobí radiátor konkrétnemu interiéru. Quar Plus sa dodáva vo veľkostiach 124, 150 a 180 cm. Nové rozloženie trubíc poskytuje ešte väčší výkon ako má radiátor Quar.

Radiátory Brem Art prinášajú unikátne umenie od známych talianskych tvorcov prostredníctvom radiátorov. Keramické, oceľové a sklenené prvky zmenia interiér a dodajú mu originálny charakter.

Vyhrievaný panelový sušič uterákov s farebnými zárezmi , štvorcového prierezu, z pochrómovanej ocele. Povrch panelu môže byť nafarbený farbou podľa zoznamu farieb Brem. Farby zárezov sa môžu meniť a ich výber zabezpečí súlad s farbou panelu.

Štíhly, kompaktný radiátor dá uniformnej stene špeciálny výraz a vytvorí nový koncept vyhrievaných sušičov radiátorov, na oživenie a vybavenie stien kúpeľne. Na základe požiadavky sa dá výška upraviť.

Nezvyčajne tvarované radiátory, ktoré šetria priestor a dajú Vašej kúpeľni osobitnú atmosféru.

Radiátory Form vďaka tenučkým trubiciam a širokej škále farieb umožňujú všestranné použitie aj v menších priestoroch, rohoch, ako zábradlie schodiska ale aj v klasickej horizontálnej a vertikálnej polohe.

Tento vyhrievaný rebríkový sušič uterákov je vytvorený z dvoch oblých radiátorov, čím sme získali špeciálny, originálny tvar. Je vybavený dvomi poličkami a môže mať aj dva vešiačiky na zavesenie županov. Eye má aj chrómovanú verziu, aby Vám ladil s kohútikmi a iným vybavením kúpeľne.

Tento radiátor je určený do priestorov, kde sa vyžaduje aj teplo aj svetlo. Jeho špeciálny tvar umožňuje umiestniť vedľa seba niekoľko svetiel-radiátorov a vytvoriť tak architektonicky zaujímavú zostavu.

Vyhrievaný sušiak s oblými okrúhlymi trúbkami a poličkami na uteráky. Najväčšia veľkosť sa dodáva ako celok so sedadlom, ktoré Vám umožní užiť si posedenie v obkolesení tepla: je to dôležité pre kúpeľne.

Perfektne plochý a hladký povrch; jednoduchý tvar s farbami od tých najtradičnejších až po zlaté a strieborné listy alebo nerezovú oceľ.

Vyhrievaný rebríkový sušič uterákov, predstavuje oddeľovací prvok v miestnosti a poskytuje vysoký výkon. Montuje sa na stenu. Vyhrievacie trubice sú zoskupené po 5 tak, aby sa uteráky ľahšie vkladali na rebrík. Jeho výhodou je, že je veľmi úzky.

Platt Color je odpoveď firmy Brem na modernú kombináciu farebných a nerezových prvkov. Platt Inox je najlepšie riešenie kúpeľní technologického typu. Modely X-Platt Color a Inox sú celé vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, pre prípad agresívnej vody.

Vyhrievaný rebríkový sušič má namiesto klasických trubiek sálajúce trubice s tenkými trubkami, čo umožňuje vysoký výkon potrebný pre teplo vo Vašej kúpeľni. Kore Cor využíva grafickú hru vyjadrenú v Kore, iba s jedným rámom, elegantný a éterický. Na základe požiadavky môže byť vybavený tromi sálavými trubicami na uteráky. Kore Mira používa zrkadlo vo vnútri rámu. Štandardom sú úchytky na zadnej strane radiátora. Môžete si vybrať z celej farebnej škály, prípadne pochrómovaný.