Katalóg

Krby plynové

Krby elektrické

Radiátory BREM

Radiátory AEON

Radiátory Ultra

Katalógy
BREM radiátory

PDF, 8104 kB

Radiátory BREM

Cross

Zobraziť detaily

Cross predstavuje rafinované, minimalistické riešenie, systém, ktorý poskytuje veľké množstvo variácií a schopnosť prispôsobiť sa interiéru, pričom môže byť umiestnený zvislo alebo vodorovne. Dva alebo viac geometrických tvarov je skombinovaných tak, aby vytvorili tento nový sušič na uteráky z dielov, ktoré sálajú teplo.

Quar

Zobraziť detaily

Quar predstavuje čisté, minimalistické riešenie. Veľký rám nahrádza tradičné potrubie, pričom ponúka špeciálne veľký výkon. Geometrický dizajn je vytvorený trubicami štvorcového prierezu s väčším rozstupom, čo mu dáva výnimočný vzhľad. Široká škála odtieňov zo zoznamu farieb Brem prispôsobí radiátor konkrétnemu interiéru. Quar Plus sa dodáva vo veľkostiach 124, 150 a 180 cm. Nové rozloženie trubíc poskytuje ešte väčší výkon ako má radiátor Quar.

BremArt

Zobraziť detaily

Radiátory Brem Art prinášajú unikátne umenie od známych talianskych tvorcov prostredníctvom radiátorov. Keramické, oceľové a sklenené prvky zmenia interiér a dodajú mu originálny charakter.

Cult

Zobraziť detaily

Vyhrievaný panelový sušič uterákov s farebnými zárezmi , štvorcového prierezu, z pochrómovanej ocele. Povrch panelu môže byť nafarbený farbou podľa zoznamu farieb Brem. Farby zárezov sa môžu meniť a ich výber zabezpečí súlad s farbou panelu.

Lamath

Zobraziť detaily

Štíhly, kompaktný radiátor dá uniformnej stene špeciálny výraz a vytvorí nový koncept vyhrievaných sušičov radiátorov, na oživenie a vybavenie stien kúpeľne. Na základe požiadavky sa dá výška upravi.

Vinci

Zobraziť detaily

Nezvyčajne tvarované radiátory, ktoré šetria priestor a dajú Vašej kúpeľni osobitnú atmosféru.

Form

Zobraziť detaily

Radiátory Form vďaka tenučkým trubiciam a širokej škále farieb umožňujú všestranné použitie aj v menších priestoroch, rohoch, ako zábradlie schodiska ale aj v klasickej horizontálnej a vertikálnej polohe.

Eye

Zobraziť detaily

Tento vyhrievaný rebríkový sušič uterákov je vytvorený z dvoch oblých radiátorov, čím sme získali špeciálny, originálny tvar. Je vybavený dvomi poličkami a môže mať aj dva vešiačiky na zavesenie županov. Eye má aj chrómovanú verziu, aby Vám ladil s kohútikmi a iným vybavením kúpeľne.

Lucal

Zobraziť detaily

Tento radiátor je určený do priestorov, kde sa vyžaduje aj teplo aj svetlo. Jeho špeciálny tvar umožňuje umiestniť vedľa seba niekoľko svetiel-radiátorov a vytvoriť tak architektonicky zaujímavú zostavu.

Alcova

Zobraziť detaily

Vyhrievaný sušiak s oblými okrúhlymi trúbkami a poličkami na uteráky. Najväčšia veľkosť sa dodáva ako celok so sedadlom, ktoré Vám umožní užiť si posedenie v obkolesení tepla: je to dôležité pre kúpeľne.

S-Platt

Zobraziť detaily

Perfektne plochý a hladký povrch; jednoduchý tvar s farbami od tých najtradičnejších až po zlaté a strieborné listy alebo nerezovú oceľ.

Divo

Zobraziť detaily

Vyhrievaný rebríkový sušič uterákov, predstavuje oddeľovací prvok v miestnosti a poskytuje vysoký výkon. Montuje sa na stenu. Vyhrievacie trubice sú zoskupené po 5 tak, aby sa uteráky ľahšie vkladali na rebrík. Jeho výhodou je, že je veľmi úzky.

Platt

Zobraziť detaily

Platt Color je odpoveď firmy Brem na modernú kombináciu farebných a nerezových prvkov. Platt Inox je najlepšie riešenie kúpeľní technologického typu. Modely X-Platt Color a Inox sú celé vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, pre prípad agresívnej vody.

Kore

Zobraziť detaily

Vyhrievaný rebríkový sušič má namiesto klasických trubiek sálajúce trubice s tenkými trubkami, čo umožňuje vysoký výkon potrebný pre teplo vo Vašej kúpeľni. Kore Cor využíva grafickú hru vyjadrenú v Kore, iba s jedným rámom, elegantný a éterický. Na základe požiadavky môže byť vybavený tromi sálavými trubicami na uteráky. Kore Mira používa zrkadlo vo vnútri rámu. Štandardom sú úchytky na zadnej strane radiátora. Môžete si vybrať z celej farebnej škály, prípadne pochrómovaný.